دفتر حقوقی مهاجرت مغزی: مدافع رسیدن به رویاهایتان

دفتر حقوق مهاجرت ما مفتخر است که تا به امروز به آرزوها و آمال‌های مهاجرتی بسیاری از مهاجران به ایالت متحده آمریکا به ویژه هموطنان خود در ایران جامه عمل پوشانده است.

“Her legal team is very professional and precise”

- Klaudia S.

وکلای حقوقی این شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره به تمام افرادی هستند که مایل به سرمایه گذاری، تحصیل، اقامت موقت و دائم، بازدید و ...از آمریکا می باشند. مجموعه ما به صورت کاملا حرفه ای و با بالاترین استانداردها و مسئولیت پذیری کامل در زمینه مهاجرت، شما را بر اساس آخرین قوانین و مقررات در خصوص مهاجرت راهنمایی مینماید.

در این راستا ما به عنوان متخصصین این حوزه کلیه روند سیستم های مهاجرتی به آمریکا را بررسی کرده و بهترین و کارآمدترین شیوه مهاجرتی را با توجه به شرایط ویژه شما پیشنهاد می‌کنیم.

با توجه به پیچیدگی و گاه طولانی بودن روند اخذ مجوز مهاجرت، تکمیل فرم های مربوطه و جمع آوری اسناد و مدارک لازم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه ها و همراهی وکلای ما در این موارد نقش به سزایی نه تنها در تسریع روند مهاجرت شما خواهد داشت بلکه متقاضیان را برای مصاحبه توسط کارکنان مهاجرت آمریکا آماده خواهد کرد. نحوه ارائه داده ها و اطلاعات لازم به کارکنان اداره مهاجرت نقش کلیدی در شکل گیری، تسریع و موفقیت رسیدگی به دادخواست شما خواهد داشت.

بر خلاف بسیاری از دفاترمهاجرت دیگر، دفتر ما در طول روند مهاجرت پرونده شما را به جای واگذاری به کارمندان غیر متخصص به وکلا و متخصصین زبده واگذار می‌کند و آنها در طول روند مهاجرت تا پایان شما را همراهی می کنند.

ما می دانیم پروسه مهاجرت به شدت پر استرس و حساس است. لذا دفتر مهاجرت مغزی در تمامی مراحل مهاجرتی در کنار شما و پاسخگو به تمامی سوالات و نگرانی‌های شما خواهد بود. در این راستا علاوه بر ارائه خدمات به صورت سریع و کارآمد، ارتباط با موکلان با توجه به فرهنگ و زبان آنها صورت خواهد پذیرفت. ‌

مجموعه ما با سالها تجربه در امور مهاجرت و با داشتن وکلای زبده و متخصص در این حوزه مهاجرت شما را تسهیل و امکان پذیر خواهد کرد. با ما تماس بگیرید و بدون پرداخت هزینه، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند گردید.

Giving Clients Peace of Mind

What Makes Us Different
 • Driven

  Given the amount of skill and experience this team has, we pledge to leave no stone unturned and going above and beyond to provide the best immigration services tailored to your needs.

 • Resourceful

  With a large team on hand and English, Spanish, Portuguese, and Farsi language-speaking services available, we aim to provide all the resources you need to make the immigration process easier.

 • Relatable

  As an immigrant herself, founding attorney Ameneh Maghzi understands the difficulties of immigration and she has made it her mission to make the process as smooth as possible for her clients.

 • Experienced

  With our sole focus on immigration law, our firm is well equipped to handle a wide range of immigration services.

Put Our Passion & Experience to Work

Schedule A Consultation

We leave no stone unturned and make it our goal to change peoples' lives for the better. Reach out to our firm today to speak to explore your immigration options.

 • Please enter your first name.
 • Please enter your last name.
 • Please enter your phone number.
  This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.